Hakkımızda

SiparisApp.Net Mobil Hizmetler

“ Mobil Dünya Gerçek Ticarettir ! ”

Bilindiği gibi içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağında insanlar artık birçok ihtiyacını web ortamında yapabilmekte.İnternet her anlamda insanların araştırmalarına yardımcı olmaktadır. Haberlere bakmak isteyen Mehmet Amca, yemek tariflerine bakmak isteyen Ayşe Teyze, ev ödevlerini yapmak isteyen Berke gibi niceleri internet ortamını kullanmakta. Peki dünyada kaç çeşit Android Cihaz var? 1.000 mi ? Biraz daha düşünmeniz için size birkaç saniye daha verelim. Buldunuz mu ? 10 Bin mi? Hayır Tam 20 Bin Çeşite yakın cihaz Android İşletim sistemiyle çalışmakta ve her geçen gün bu sayı artmakta. Şimdi şöyle düşünelim bu 20 Bin çeşitli cihazda websitenizin android uygulamasını düşünürsek sizcede çok güzel olmaz mı ? ve +141 ülkeye uzandığını. Evet işte burda biz devreye giriyoruz Ekip olarak bu sektöre yenilik getirme iddiasındayız. Kendimizi gerektiğinden fazla abartarak yüksek fiyatlarla kalitesiz hizmet sunmayacağız. Yada ucuz hizmet sloganıyla yola çıkarak çöpe gidecek hizmetler de sunmayacağız. Emeğimizin karşılığı olan ücret ile işimizi yapıp, sunduğumuz hizmeti sonraki işlerimiz için referans olarak gösterebilmeyi amaçlıyoruz.

MOBİL ÇÖZÜMLER

Webview, Native Android, Codecanyon ve birçok alanda sizlere hizmet vereceğiz. 7/24 Destek alabileceğiniz ve sizleri asla yarıyolda bırakmayacağımızın sözünü vererek SiparisApp adı altında Ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışacağız.

7/24 HIZLIYIZ !

7/24 Destek ve iletişim hattı ile tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Bizlere ulaşabileceğiniz WhatsApp, Telefon, Mail, Ticket gibi birçok alan hizmetinizde.

TAMAMEN GÜVENLİ!

Güven çok önemli ? O halde tek cümleyle sonlandıralım ? " Referanslarımız, hizmetlerimizin aynasıdır. "

360

Tamamlanan Proje

690

Çay 😊

420

Marka Çözümleri

472

Mutlu Müşteri