Deprem Nedeniyle Hizmet Verememekteyiz!! Lütfen Sipariş Oluşturmayın!!!

Bir övgü paketi satın aldıktan sonra övgü botunu kullanabilmeniz için sizlere bir kılavuz hazırladık.
CS:GO üzerinde bildiğiniz üzere 3 övgü seçeneği vardır. Arkadaş Canlısı, Öğretici, Lider şeklindedir. SiparisApp.Net Övgü Bot‘u Türkiye’de ilk ve tek, komutlarıyla birlikte tamamen %100 Türkçe övgü botudur. Eşimizi veya benzerimizi kesinlikle göremezsiniz.

Bir övgü paketi aldığınızı varsayalım..

1 – Öncelikle Övgü botunu kullanabilmek için discord sunucumuza giriş yapmanız gerekmektedir.
Discord Sunucumuz:
https://discord.gg/VEyy69JtXv


2 – Daveti Kabul Et butonuna basıyoruz.

3 – Görselde ok ile işaretli emojiye tıklayıp kayıt oluyoruz.

4 -📩siparisapp-destek kanalından işaretli kısımda ki emojiye tıklayın.

5 – Size özel açılan destek kanalı üzerinden sipariş numaranızı belirterek bakiyenizi teslim almak için yetkiliyi bekleyin….

6 – 🤖övgü-bot kanalına !bakiye yazıp bakiyenizi sorgulatabilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza tanımlandığına göre övgü işlemini başlatabilirsiniz.

7 – Övgü işlemini başlatmadan önce topluluk sunucusuna giriş yapıyoruz. steam://connect/185.193.165.230:27015 tıklayıp direkt sunucuya giriş yapabilirsiniz. Sunucuya giriş yaptıktan sonra…

8 – 🤖övgü-bot kanlına görselde ki gibi !övgü <steam-profil-linki> <övgü-miktarı> bu komutu görselde ki gibi kullanıp övgü işleminizi başlatabilirsiniz.

Uyarı: Övgü işlemini başlatmadan önce topluluk sunucumuza giriş yapmanız gerekmekte ve başlattıktan sonra işlem bitene kadar kesinlikle çıkmamanız gerekmektedir. Aksi durumda uyarılmaksızın yasaklanırsınız.